LMS – Öğrenme Yönetim Sistemi

Bir LMS‘den ÇOK DAHA FAZLASI

YÜKLE | PAYLAŞ | RAPORLA

Dünyanın önde gelen işletmeleri için ölçülebilir sonuçlar sağlıyoruz. Büyük endüstri lideri şirketlere yardım etme konusundaki deneyimimiz, her ihtiyaç için doğru çözümü etkili bir şekilde belirlememizi sağlar. Yapay zeka destekli, zengin özelliklere sahip, bulut tabanlı bir Öğrenme Yönetim Sistemi ile öğrenimlerinizi, gelişiminizi ve eğitim programlarınızı kusursuz bir şekilde yönetin ve ölçeklendirin.

KULLANICI DOSTU ÖZELLİKLER
Yapay zeka destekli ÖYS’miz, kullanıcı merkezli kullanıcı ara yüzü ile birlikte, zenginleştirilmiş bir öğrenme yolculuğu ve geniş bir öğrenci katılımı sağlar. İlgili içerik önerileri, derin arama sonuçları, oyunlaştırma, bilgi işbirliği, konuşma ara yüzüne sahip LMS mobil uygulaması, her zaman, her yerde, herhangi bir cihazda eğitim programlarınıza eğlence katar.

ÇOKLU DİL DESTEĞİ

Seçtiğiniz dilde öğrenin. Dünyanın dört bir yanında iş yeri alırken, işyeri çeşitliliği bugün işletmeler için doğal bir sonuçtur. GOLMS'nin çoklu dil desteği (varsayılan Türkçe ve İngilizce ile), kullanıcılarınızın öğrenme platformlarını hemen 'yerel dillerinde' kullanabilmelerini sağlar, böylece uygulama süresini kısaltır ve kullanıcı benimsemesini artırır.
İŞ GÜCÜNÜZE BECERİ KAZANDIRIN
GOLMS, işgücünüzün eğitime anında erişmesini sağlayan bir eğitim yönetim sistemidir, böylece her zaman sürdürülebilir bir yetkinlik ortamı ve hazır, uyumlu bir yetenek havuzu oluşturabilirsiniz.

KARMA ÖĞRENME MODU

Sadece e-Öğrenmeden daha fazlası! GOLMS'nin çevrimiçi eğitimler için LMS'si, kullanıcılarınızın öğrenme stillerine uyum sağlamanıza ve farklı eğitim formatları ve tam multimedya desteği sayesinde paranızın karşılığını daha fazla almanıza yardımcı olur. Sınıf Eğitimi veya Sanal Sınıf arasından seçim yapın -- ayrı ayrı veya Karma Öğrenim biçiminde. Dahası, artık Karma Öğrenme deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyan Sınıf Grupları ile Sanal Toplantı Bağlantısına girebilirsiniz!

KULLANIMA HAZIR İÇERİK

Birinci sınıf çevrimiçi kurslara ve videolara erişin. 80.000'den fazla kullanıma hazır e-Öğrenme, m-Öğrenme ve mikro öğrenme kursları ve videolarından oluşan kapsamlı kitaplığımız, kullanıcılarınızın Davranıştan Teknik Becerilere kadar her konuda en yeni ve en iyilere erişmesini sağlar. İçeriğimiz, en yüksek kalitede ve optimum kullanıcı katılımı sağlamak için iş dünyasının en iyilerinden alınmıştır.

İÇERİK YAZMA

İlgi çekici içerik oluşturun ve sunun. Çoklu içerik teslim biçimlerine yönelik desteğimiz, kullanıcıların herhangi bir ek entegrasyon olmadan doğrudan GOLMS'nizde kullanılabilen 20'den fazla farklı biçimle etkileşimli HTML5 içeriği oluşturmasına, paylaşmasına ve yeniden kullanmasına olanak tanır!

ETKİYİ ÖLÇÜN

İş Zekası ve Raporlama

Günümüzün hızlı, dinamik iş dünyasında raporlama tek başına yeterli değildir. Daha iyi sonuçlar elde etmek için ilgili bilgilere ve içgörülere ihtiyacınız var. GOLMS, yalnızca mikro ve makro düzeydeki kullanıcı ve eğitim verilerini yakalamakla kalmaz, bunları karar vermeye yardımcı olan bir gösterge panosu formatında sunar.

Artboard 31

ENTEGRE EDİN VE BAŞARILI OLUN

Eksiksiz Bir Ekosistem için Sorunsuz Entegrasyon

Tek başına güçlü olan GOLMS, özel ve SAML 2.0 Tek Oturum Açma ile birlikte bir dizi uygulama, araç ve sistemle sorunsuz bir şekilde entegre olarak manuel çabayı azaltırken paranızın karşılığını daha fazla almanızı sağlar.

005-teams
002-zoom
004-GotoMeeting
003-Webex
001-salesforce
021-amazon
009-SAML
024-SAP
013-Oracle
011-onelogin

Öğrenme yönetimi olması gerektiği gibi!

E-Öğrenim, Mobil Öğrenim, Sınıf Eğitimi ve Karma Öğreniminizin kolay yönetimi ya da Entegrasyonlar, LMS Mobil Uygulamaları, e-Ticaret ve Yetkinlik Geliştirme ile tamamlanmış kapsamlı bir L&D paketine sahip olun, GOLMS’de her şey var! Yapay zeka destekli öneri motoru ve kullanıcı merkezli kullanıcı arayüzü, zenginleştirilmiş ve akıllı bir öğrenme yolculuğu sağlarken, bir dizi kullanıcı katılımı özelliği, kullanıcılarınızın her zaman bağımlı olmasını sağlar.

Artboard 31

Her Öğrenme İhtiyacı için Oluşturulan LMS

img-01

Satışı Etkinleştirme

Kazanan Satış Ekipleri Oluşturun

Güncel satış bilgisi ve araçlarıyla satış konuşmasını mükemmelleştirin
İşlem hattını hızlandırmak için tutarlı satış eğitimi sağlayın
Satış içeriğini cihazlar arasında ihtiyaç anında kullanılabilir hale getirin

Genişletilmiş Kurumsal Eğitim

Ortaklarınızı Güçlendirirken İşinizi Büyütün

Müşteri sadakatini ve elde tutmayı iyileştirin
Kuruluşun gelirini artırmak
Benzersiz bir kullanıcı deneyimi oluşturun
img-02
img-03

Yetenek Geliştirme

İş Hedeflerini Karşılamak için Yetkinlik ve Beceri Kazandıran İş Gücü

Beceri boşluğunu belirleyin ve köprüleyin
Daha net kariyer yolları tanımlayın
Tutarlı ve yapıcı bir geri bildirim döngüsü oluşturun

Uyum Eğitimleri

Kullanıcılarınızın Bilgilerini Güncel ve Rekabetçi Seviyede Tutun. (Yasal Eğitim Süreçleri Artık Kontrol Altında.)

Öğrenim içeriğini hızla güncelleyin ve eğitim kaynaklarını merkezileştirin
Raporları hızlı bir şekilde oluşturur
Çalışanların hesap verebilirliğini ve kabiliyetini artırır
img-04
img-05

Çalışan Katılımı

Yeni İşe Alımlar için Anlamlı Bir Başlangıç Yaratın.

En iyi yetenekleri elde tutun ve yeni işe alım cirosunu azaltın
Uyumluluk risklerini azaltın
Yeni çalışanların şirket standartlarını karşılamasını sağlayın ve bireysel sorumluluğu artırın

ve çok daha fazlası…

SCORM ve AICC Uyumluluğu
SCORM ve AICC Uyumluluğu
Çoklu Dil Desteği
Çoklu Portal Yönetimi
Mobil Uygulama - IOS / Android
Organizasyon Şeması
Yönetim Servis Hizmetleri
Kullanıcı Desteği Araçlar
KVKK Uyumluluğu
Sınav Motoru
Güvenlik
Sanal Sınıf Eğitimi

Ödüllü bir LMS ile unutulmaz öğrenme deneyimleri sunun!

14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin! Şimdi Keşfet…

Kullanıcı sayısı büyüdükçe yine uygun fiyatlı.

Dünya çapında, 15 milyon+ kullanıcı bize güveniyor. Şimdi sizde bu mükemmel ailenin bir parçası olabilirsiniz.

YAZILIM YOK. KURULUM YOK.
GOLMS SaaS ile hızlı hizmete alma, düşük kurulum maliyeti, ücretsiz teknik destek ve düzenli güncellemelerin keyfini çıkarın. Lider bulut hizmeti sağlayıcılarının en güçlü özelliklerinden faydalanarak size güvenlik, ölçeklenebilirlik, mobil uyumluluk ve güvenilirlik bağlamında en iyi hizmeti sunuyor. Şimdi keşfedin!

Artboard 31

Her Yerde, Her Zaman, Her Cihazda Öğrenim

GOLMS'nin Duyarlı Kullanıcı tarafı ve iOS ve Android için Mobil Uygulamalar aracılığıyla sorunsuz öğrenmenin keyfini çıkarın.

Mükemmel Yapay Zeka Desteği

GOLMS'nin yapay zeka destekli öneri motoru, kullanıcı merkezli kullanıcı ara yüzü ile birlikte zenginleştirilmiş ve akıllı bir öğrenme yolculuğu sağlarken, kullanıcılarınızın her zaman bağlı kalmasını sağlar.

Tam özellikli, Bulut Tabanlı Öğrenme Platformu

Bugün ihtiyacınız olan ve geleceğe hazır bir yarın için ihtiyacınız olan her şey, düşük kurulum maliyeti, yüksek ölçeklenebilirlik ve güvenlikle sağlanır.

7/24 Teknik Destek

Ücretsiz Teknik Destek, Ücretsiz Yükseltmeler ve L&D'nizi başarılı kılmayı misyon edinmiş bir grup kararlı kişi ile arkanızdayız.
% 55
Maliyet Tasarrufu
% 50
Zamandan Tasarruf
% 60
Operasyonel Verimlilik İyileştirme

GOLMS – GÜNCEL HABERLER ve BLOG

Respongo_GOLMS_Blog_Banner
Respongo_GOLMS_Blog2_Banner
Respongo_GOLMS_Blog1_Banner

Tanıtım Filmi

Broşür

golms_brosur_image
250 +
Dünya Çapında Mutlu Müşteri
15 M+
Dünya Çapında Kullanıcı
% 80
Müşteri Sürekliliği
20 +
Hizmet Verilen Sektör