Powtoon

POWTOON TÜRKİYE (RESPONGO)
Görsel iletişim ile gürültünün üstesinden gelin.

Kısa videolar ve animasyonlarla görsel olarak iletişim kurmak, ne tür bir iş yaparsanız yapın tüm ekibinizin daha fazlasını başarmasını sağlar.

Training-490x284

İlgi Çekici Eğitim Videoları Oluşturun

İş gücünüzü, öğrencilerin en iyi işlerini yapmak için yeni beceriler edinmelerine, geliştirmelerine ve uygulamalarına yardımcı olan ilgi çekici L&D içeriği ve eğitici videolar ile hizalayın.

Internal_Comms-490x284

İşyeri iletişimini geliştiren etkili içerik oluşturun.

Tüketmesi ve markanıza mükemmel şekilde uyması eğlenceli profesyonel videolar ve görsel içerikler oluşturun. Yerinde ve uzaktan ekip iletişimini geliştirin. Tek tıklamayla videolarınızı çalışan iletişimi için kullandığınız tüm iletişim kanallarına dağıtın.

HR-490x284

En İyi Yeteneği İşe Alın, Yerleştirin ve Elde Tutun!

Yetenek kazanımından değişim yönetimine kadar görsel iletişim, üst düzey yetenekleri çekerken, yeni çalışanları etkin bir şekilde işe alırken ve onları uzun süre elinizde tutarken işletmenizin öne çıkmasına yardımcı olur.

Training-490x284

İlgi Çekici Eğitim Videoları Oluşturun

İş gücünüzü, öğrencilerin en iyi işlerini yapmak için yeni beceriler edinmelerine, geliştirmelerine ve uygulamalarına yardımcı olan ilgi çekici L&D içeriği ve eğitici videolar ile hizalayın.

Training-490x284

Çalışanlar ve müşteriler için BT eğitim videoları ile teknoloji zorluklarını azaltın.

Profesyonel videolar ve ekran kayıtları ile BT desteği, çalışan eğitimi ve yazılım sunumları sağlayın. Oluşturmaları, yönetmeleri ve dağıtmaları çok kolaydır, tasarım veya videografi becerileri gerekmez.

Education-490x284

Etki yaratan satış videoları oluşturun

Bir çırpıda satış videoları oluşturun. Satış ekipleri, önceden onaylanmış şablonlarla, cazip metinler, resimler, CTA’lar ve logolarla videoları her potansiyel müşteri için hızla kişiselleştirebilir.

Marketing-490x284

Marka bilinirliğini artıran yüksek etkili pazarlama videoları oluşturun

Dönüşüm hunisinin her aşaması için her tarzda markalı videoları ve görsel içeriği kolayca oluşturun, yönetin ve dağıtın. Animasyonlu açıklayıcılardan ürün videolarına, video bilgi grafiklerine, GIF’lere, yüz yüze kameraya, ekran kayıtlarına ve daha fazlasına kadar her tür pazarlama videosu oluşturun!

Education-490x284

En iyi danışmanlık firmalarının en iyi saklanan sırrı? Video sunum yazılımı.

Yenilikçi danışmanlık ekipleri, hikaye anlatma becerilerini geliştirmek için Powtoon’u tercih ediyor. Müşteri iletişiminden proje sunumlarına kadar, mevcut müşterilerin ilgisini çeken, liderlere ilham veren ve değişime öncülük eden profesyonel videolar sunun. Video prodüksiyonunda uzmanlık gerekmez!

Powtoon, Fortune 500 Şirketlerinin %96’sı tarafından kullanılıyor

global_client

Neden Görsel İletişim? Neden Powtoon?

Beceri seviyeniz veya elinizdeki görev ne olursa olsun

Beceri seviyeniz veya elinizdeki görev ne olursa olsun, Powtoon ile görsel iletişim oluşturmak sonuçlarınızı güçlendirir. Yüzlerce animasyonlu karakter, şablon, video arka planı, müzikler ve daha fazlasıyla ilgi çekici hikayeler anlatın. Powtoon ile kendi videolarınızı yapmak, daha derin bir etki yaratmaya başlamak için herhangi bir tasarım veya teknik beceri gerektirmez.

Dönüşümcü liderlik geliştirin.

Eğitim videoları, şirketinizin büyüme şeklini değiştirmenin yalnızca ilk adımıdır. Görsel deneyimler oluşturmak, kuruluşunuzdaki beceri boşluğunu kapatan entegre, aşağıdan yukarıya öğrenme sağlar.

Gerçek çalışan bağlılığına ilham verin.

Kuruluşunuzdaki iletişim boşluğunu kapatmak için bilgi siloları, aşırı e-posta yükü ve tutarsız iletişimlerle mücadele edin. Dahili iletişimlerinizi video, animasyon ve görsel içerik aracılığıyla iletmek, bağlı ve bağlantılı bir şirket kültürünü destekler.

Ölçebileceğiniz sonuçlarla pazarlama stratejisi ve olası satış yaratma.

Görsel pazarlama , marka bilinirliği ve açıklayıcı videolardan üç aylık yatırım getirinizi ve yıllık pazarlama planlarınızı görsel olarak ilgi çekici bir şekilde paylaşmaya kadar daha derin bir etki yaratır ve şirketinizin büyümesini hızlandırır.

Öğretmenlerin ve öğrencilerin tüm sınıfı etkileyecek yaratıcılığa ve hikaye anlatımına ilham vermesi için.

Sınıfı çevirin, öğretmenlerinizi etkileyin. Karma öğrenmeyi tanıtın ve sınıf derslerini ömür boyu sürecek görsel deneyimlere dönüştürün.

Şaşırtıcı Videolar ve Sunumlar Oluşturun

Mesajınızı hayata geçirmek için çizgi filmlerin gücünden yararlanın ve izleyicilerinizin “Anladım!” demesini sağlayın. Biraz ekstra POW ile!

Fiyatlandırma ve Planlar

powtoon-lite-respongo
POWTOON_PROFESYONEL
powtoon-business-respongo
iyzico_ile_ode_colored_horizontal

İYZİCO İLE HIZLICA İSTEDİĞİNİZ PAKETİ SATIN ALIN VE HEMEN KULLANMAYA BAŞLAYIN
AYRICA RESPONGO FARKI İLE ÜCRETSİZ ÜRÜN EĞİTİMİ, TÜRKİYE FİYAT KAMPANYALARI, KAYNAKLAR, GÜNCEL HABERLER VE YENİLİKLER GİBİ BİRÇOK AYRICALIKTAN FAYDALANIN!

POWTOON – TÜRKİYE GÜNCEL HABERLER ve BLOG

Respongo_Powtoon_Blog_Banner
Respongo_Powtoon_Blog_Banner

Bireysel Broşür

Respongo_Powtoon_Bireysel_Brosür_Banner

Kurumsal Broşür (pek yakında)

Respongo_Powtoon_Kurumsal_Brosür_Banner

Powtoon için Sıkça Sorulan Sorular

Powtoon Capture Nedir?
Powtoon'un Görsel İletişim Platformunun yeni bir bileşeni olan Powtoon Capture, ekranınızı, yüzünüzü veya her ikisini de hızlı ve kolay bir şekilde kaydetmenizi sağlar. Powtoon Capture'ı tarayıcınıza yüklediğiniz bir Chrome uzantısı ile kullanıyorsunuz.
Powtoon Capture uzantısını nasıl edinebilirim?
Chrome Web Mağazası'ndan buradan indirin .!
Powtoon Capture uzantısını kullanmak için neye ihtiyacım var?
* Bir Powtoon hesabı * Tarayıcınızda yüklü olan Powtoon Capture uzantısı * Bir web kamerası * İyi bir mikrofon
Powtoon Capture uzantısını kimler kullanabilir?
Hem ücretsiz hem de ücretli abonelik planı olan tüm Powtoon kullanıcıları Powtoon Capture'ı kullanabilir.
Kaç Powtoon Capture kaydı oluşturabilirim?
Sayılar aşağıda ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, sahip olduğunuz hesap türüne bağlıdır. Bu sayıların değişebileceğini unutmayın. Acente : 500 Pro+ : 300 Pro : 200 Eğitim (Öğrenci/Öğretmen/Sınıf) : 200 Ücretsiz : 100
Mevcut modu başka bir web sitesinde kullanabilir miyim?
Kesinlikle! Uzantının yüklendiği herhangi bir tarayıcıda mevcut modu kullanarak kendinizi tanıtabilirsiniz.
Sunduğum herhangi bir şey kayıtlı mı?
Kesinlikle! Uzantının yüklendiği herhangi bir tarayıcıda mevcut modu kullanarak kendinizi tanıtabilirsiniz.
Kaydımda neden bir filigran (Powtoon logosu) var?
Filigran eklenmesi, sahip olduğunuz abonelik planına bağlıdır. Ücretsiz bir planınız varsa, bir filigran görüntülenir. Ücretli bir abonelik planınız varsa, görüntülenmez.