Vyond

VYOND TÜRKİYE (RESPONGO)

Vyond videoları sonuç alır.
Müşterilerimizden dinleyin.

Respongo_GPDR
Respongo_TrustArc
Respongo_Bsi
Respongo_CCPA

Tasarımcılar için Profesyonel Çözümler

Respongo_Egitim

Eğitim ve E-öğrenme

Hem göze hem de kulağa hitap eden eğitimler hazırlamak hiç de zor değil! İster müşteriniz ister çalışanlarınız için eğitim hazırlayın; anahtar kelimeniz “etkilemek” olmalıdır. Bunun için; hikâyenizi oluşturun, hedef kitlenizi belirleyin ve ne anlatmak istediğinize karar verin. Artık tek ihtiyacınız bir Vyond hesabı!

Respongo_Iletisim

En İyi Alternatif Video

Değişimin kaçınılmaz olduğu bu çağda, teknolojiyi en iyi şekilde kullanmanın bir yolu var: Videolar! İster arkadaşlarınızla telefonda görüşün isterseniz ekibinizle toplantı yapın. Video görüşmeleri her zamankinden çok daha yaygın! “Ama online görüşmenin olumsuz tarafı çok fazla!” diyenler var. Bağlantıda yaşanan aksaklıklar, internetin her yerde çekmemesi gibi sorunlar, kamera önünde konuşmaktan çekinen çalışanlar… Listeyi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Ancak bunların hepsinin bir çözümü var! İster işe alım yaparken ister kurumsal duyurular yaparken olsun, Vyond sizi strese sokmadan video kullanmanın tüm avantajlarını ayağınıza getiriyor.

Respongo_InsanKaynaklari

Yaratıcı Videolar Oluşturun

Önceden oluşturulmuş şablonlar, karakterler ve içe aktarma araçları ile hızlı bir şekilde işe başlayın. Vyond’da profesyonel kalitede videolar oluşturmak için çekim ve düzenleme süresi de oldukça kısa! İstediğiniz her konuda yararlanabileceğiniz sizin için özel olarak hazırlanan şablonlarımızla yaratıcı senaryolarınızı oluşturmak oldukça kolay! Zamandan tasarruf ederken yaratıcılığınızı konuşturmayı unutmayın!

Respongo_Pazarlama

Fikirlerinizi Etkili Pazarlama Videolarına Dönüştürün

Vyond, pazarlamacılara fikirlerini dinamik ve ilham verici içeriğe dönüştürmeleri için güç verir. Yüzlerce hazır şablon, binlerce hareket ve aralarından seçim yapabileceğiniz on binlerce varlık ile Vyond, acemi kullanıcıların bile hızlı ve kolay bir şekilde harika videolar oluşturmasına yardımcı olur. Ayrıca Vyond, yazı tiplerini, logoları, ses dosyalarını ve hatta diğer video içeriğini yükleme yeteneği ile size tam yaratıcı kontrol sağlar ve sizi daha yüksek katılım ve dönüşüm için marka ve hedefte tutar.

Respongo_Satıs

Vyond’la Fark Yaratın! Satış Şansınızı Artırın!

Hangimiz tasarımlarıyla karşımızdakileri etkilemek istemez ki? İzleyen kişileri büyülemek hiç de zor değil. Tasarımlarınızda fark yaratmak için hikâyeler oluşturun, mevcut içeriğinizi daha modern hâle getirin ve kaliteli görsellerle etkili bir iletişim kurun.

İşletmeler için Vyond

Ekiplerinizin dikkat dağıtıcı içerikler üretmesi gerekiyor.
Vyond Studio ile organizasyonunuzdaki herkesin dinamik medya ile iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Kuruluş için tasarlanmış tek video aracıyla can sıkıntısını ortadan kaldırın.
Respongo_Isletmeler
Respongo_Ajanslar

Ajanslar için Vyond

Vyond ile herkesi hayran bırakacak profesyonel videoları hızlı ve kaliteli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Özellikle “sürükle-bırak” ara yüzümüz ile videolarınızı daha kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. “Bunun ne önemi var?” demeyin. Bu hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de başka projelere odaklanmanızı kolaylaştırır.
Ayrıca size sunulan yüzlerce birbirinden farklı şablon ve global düzenleme özellikleri ile sadece bir tıkla videonuzun farklı varyasyonlarını yapabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımları müşterilerinize sunmak artık çok kolay!

HERKES İÇİN VYOND – Dilediğin yerde, dilediğin zaman.

İster kendinize ya da müşterilerinize özel ister farkındalığı artırmaya yönelik olsun, Vyond ile yaratıcılığınız parmaklarınızın ucunda! Vyond’da oluşturduğunuz videolarla istediğiniz kitleyi etkileme şansı bir tık kadar yakın!
Respongo_Herkes

VERİ GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİK

Vyond’da verileriniz güvende! Dünyanın neresinde olursa olsun milyonlarca müşterisine, en yüksek güvenlik önlemleriyle harika animasyonlar hazırlayabileceğiniz Vyond, verilerinizi korumak için tüm güvenlik önlemlerini sağlıyor. Kurallara, düzenlemelere ve güvenlik sertifikasına sahip olan Vyond’la içiniz rahat olsun.

Respongo_VeriGuvenliligi

Ücret Politikası ve Planlar

Respongo_VYONDEssential
Respongo_VYONDPremium
vyond-profesyonel-paket
Respongo_VYONDEnterpris
iyzico_ile_ode_colored_horizontal

İYZİCO İLE HIZLICA İSTEDİĞİNİZ PAKETİ SATIN ALIN VE HEMEN KULLANMAYA BAŞLAYIN
AYRICA RESPONGO FARKI İLE ÜCRETSİZ ÜRÜN EĞİTİMİ, TÜRKİYE FİYAT KAMPANYALARI, KAYNAKLAR, GÜNCEL HABERLER VE YENİLİKLER GİBİ BİRÇOK AYRICALIKTAN FAYDALANIN!

Bir Profesyonel Gibi Video Üretin!

Vyond’un çevrimiçi video animasyon yazılımı, işletmenizin pazarlama, satış, eğitim ve e-Öğrenme gibi iş rollerinde tüm sektörler için kolayca profesyonel animasyon videoları oluşturmasına olanak tanır. Vyond, her seferinde bir video olmak üzere dünyanın iletişim şeklini değiştiriyor.

VYOND – TÜRKİYE GÜNCEL HABERLER ve BLOG

Respongo_Vyond_Blog_Banner
Respongo_Vyond_Blog_Banner
Respongo_Vyond_Blog_Banner

Bireysel Broşür

Respongo_Vyond_Bireysel_Brosür_Banner

Kurumsal Broşür (pek yakında)

Respongo_Vyond_Kurumsal_Brosür_Banner

Vyond için Sıkça Sorulan Sorular

Vyond Nedir?
Vyond, bulut tabanlı bir video animasyon aracıdır. Vyond Studio ile herkes hareketli medya yapabilir: GIF'lerden videolara ve ötesine. Yüzlerce sektörü temsil eden binlerce sahne, varlık ve karakter kullanarak işletmeniz için animasyonlu videolar oluşturmak için Vyond'u kullanabilirsiniz.
Kendi animasyon videomu nasıl yapabilirim?
Vyond Studio ile kendi animasyon videonuzu yapabilirsiniz . İster sıfırdan başlayın, ister hazır şablonlarımızdan biriyle başlayın, Vyond özel karakterler oluşturmanıza, binlerce sahne arasından seçim yapmanıza ve gelişmiş hareketleri kullanmanıza olanak tanır.
Vyond ücretsiz mi?
Vyond, 14 günlük ücretsiz deneme süresi olan herkes için ücretsizdir . Bu deneme süresinin bitiminden sonra Vyond Studio'ya erişmeye devam etmek için ücretli bir plana geçmeniz gerekir.
Vyond GoAnimate mi?
Vyond, 2007 yılında GoAnimate olarak kuruldu. 2018'de yeni bir isim aldık. Vyond, ötesinde olduğu gibi "vee-YOND" olarak telaffuz edilir, ancak av (video için).
Vyond'u kullanmak zor mu?
Vyond'u kullanmak zor değildir ve herkes Vyond Studio ile video oluşturabilir. Doğrulanmış bir kullanıcının dediği gibi , "Vyond'un kullanımı kolay ve ustalaşması eğlencelidir."
Hangisi daha iyi, Vyond veya diğer animasyon araçları?
Vyond, diğer platformlardan daha güçlü özelleştirme özelliklerine sahip olduğu için Powtoon, Doodly, Toonly, Animaker, Moovly ve diğer alternatif animasyon araçlarından daha iyidir. İş için videolar oluşturmaya gelince, Vyond sertifikalı bilgi güvenliği ve kurumsal düzeyde çözümlerle kendi sınıfındadır .
Vyond neden diğer animasyon araçlarından daha pahalı?
Vyond, üst düzey bir animasyon aracıdır, bu nedenle daha ucuz alternatiflerden biraz daha pahalıdır. Video söz konusu olduğunda, ödediğinizin karşılığını alırsınız. Vyond, RESPONGO farkı ile birinci sınıf müşteri desteğine, sertifikalı veri güvenliğine , yardımcı kaynaklara ve daha iyiye giden zengin özelleştirme özelliklerine sahip olursunuz .
Vyond buna değer mi?
Videonun gücünü düşündüğünüzde, Vyond bir aboneliğin düşük maliyetine çok değer. Vyond, önde gelen çevrimiçi animasyon aracıdır, bu nedenle videonuzun her sürümü, geleneksel video prodüksiyon maliyeti olmadan profesyonel kalitede olacaktır . Vyond Studio, binlerce sahne donanımı, karakter, telifsiz müzik, karmaşık eylemler ve çoklu animasyon stilleriyle doludur.
Vyond'un dudak senkronizasyonu var mı?
Vyond, dudak senkronizasyonunu tanıtan ilk çevrimiçi video animasyon stüdyosudur. Vyond karakterleri, kaydedilmiş seslendirme ile dudak senkronizasyonu yapabilir veya yazılı kelimeleri otomatik olarak sözlü diyaloga dönüştürmek için Vyond'un metinden konuşmaya özelliğini kullanabilirsiniz
Bir Vyond videosu oluşturmak ne kadar sürer?
1 ila 2 dakikalık profesyonel ve etkili bir Vyond videosu 4 saatten daha kısa bir sürede oluşturabilirsiniz. Ancak Vyond'daki uzmanlık düzeyinize ve videonuz için istediğiniz kişiselleştirme düzeyine bağlı olarak süre değişebilir. Hızlı projeler için Vyond, video oluşturma sürecini kolaylaştıran şablonlar sağlar.