Hakkımızda

Farklı ihtiyaçları tek bir çatı altında çözüme kavuşturmak amacıyla ortaya çıkan RESPONGO, Türkiye’nin ve dünyanın önemli kurumları ile işbirliği yaparak E-Öğrenme teknolojileri ve içerikleri sunar.

Çözüm ve hizmet portföyümüzde aşağıdaki ürünler yer alıyor:

  • GOLMS- Çevrimiçi, Çevrimdışı, Resmi, Sosyal/Gayri Resmi ve Mobil Öğrenme desteği sunan, bulut tabanlı ve ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri bünyesinde barındıran bir Öğrenme Yönetim Sistemi.
  • GOLMS Mobil App - Çok sayıda ödül almış öğrenme platformumuz GOLMS'in Çevrimiçi, Resmi (ILT ve Sanal dahil) ve Sosyal Öğrenme seçeneklerini destekleyen (çevrimiçi) Mobil Uygulama eklentisi.
  • GOMOVE- GOLMS desteğiyle Videolar, Referans Materyaller ve Eğitimler şeklinde, Çevrimdışı (internet bağlantısı olmadan) eğitim sunmaya yönelik bir Mobil Uygulama.
  • GOEL- İşletmenize rekabet avantajı sağlayan içerik geliştirme hizmetleri, İçerik geliştirme sürecimiz en uygun çözümü derinlemesine kavrama, analiz etme ve buna dayalı strateji oluşturma, taslak hazırlama, konunun uzmanlarıyla işbirliği içerisinde içerik geliştirme ve bu içeriklere son halini verme ve son olarak da E-Öğrenme eğitimlerini geliştirme adımlarından oluşuyor.
  • Hazır e-Öğrenme- Kullanıma hazır, mobil uyumlu çeşitli mikro öğrenme videoları ve eğitimleri.

Uzun yıllara dayalı deneyim ve uzmanlıklara sahip bir lider ekip tarafından yönetilen GOLMS, Programlama, Kalite Güvence, Proje Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Grafik Tasarım gibi çeşitli alanlarda yetkin profesyonelleri bir araya getiren bir yetenek havuzudur. Bu profesyoneller, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri, Şirketleri ve Eğitim Şirketlerini Öğrenme ve Gelişim aracılığıyla başarıya ulaştırmayı kendilerine misyon edinmiştir.

Siz de Mutlu Müşterilerimizin

Arasına Katılın

Ödüller

Plugin "Contact Form 7" not installed or activated