GOLMS

GOLMS 2023’e Hızlı Girdi: Uyumluluk Eğitimi 2023 E-Öğrenim Endüstrisinin En İyi LMS Listesinde Yerimizi Aldık

LMS

GOLMS 2023’e Hızlı Girdi: Uyumluluk Eğitimi 2023 E-Öğrenim Endüstrisinin En İyi LMS Listesinde Yerimizi Aldık

GOLMS, bir kez daha e-öğrenme Sektörünün En İyi LMS Uyum Eğitimi listesine girmeyi başardı. 2023 yılında da başarılı devam ettiren LMS lideri GOLMS, En İyi Öğrenim Yönetim Sistemleri İzleme Listesinde de yerini aldı.

Öğrenme sektöründeki eLearning profesyonellerinden oluşan en büyük çevrimiçi topluluğa sahip ağ tabanlı bir medya ve yayıncılık şirketi olan eearning Industry tarafından hazırlanan bu liste, uyumluluk eğitimi için en iyi Öğrenme Yönetim Sistemlerini bir araya getirmektedir.

GOLMS CEO’su Amit Gautam, ödülden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bir kez daha 2023 Uyumluluk Eğitimi için En İyi LMS listesine ve En İyi Öğrenim Yönetim Sistemleri 2023 İzleme Listesinde yer almaktan mutluyuz. GOLMS, kuruluşların uyumluluk öğrenim içeriklerini düzenli olarak değerlendirmelerine ve güncellemelerine yardımcı olmak için sorunsuz bir şekilde bir uyumluluk eğitim programı sunuyor. Şirketlerin çalışanlarını gelişen endüstri standartları, uyum risklerinin değişen doğası ve en son yasal değişikliklerle ilgili yetkilendirmesinin gerekliliğine inanıyoruz, böylece işletmeniz risklerden uzak kalabileceği gibi sürekli olarak da güncel kalmış olacak.” ifadelerini kullandı.

Çalışanları yasalar, yönetmelikler ve şirket politikaları konusunda eğitmenin illegal durumlardan kaçınmak ve güvenli çalışma ortamını sürdürmek için kritik önem taşıdığı bir zamandayız. Tam bu noktada kurumlar, çalışanlarına son düzenleyici değişikliklere ayak uydurmasını sağlayarak cezalardan kaçınmaya ve olumlu marka bilinirliğini artırmaya teşvik edilmelidir.

2023 için e-Öğrenim Endüstrisinin En İyi Uyum Eğitimi LMS Platformu Listesine buraya  tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Bu listenin oluşturulma amacı, şirketlerin doğru aracı bulmasına ve iş gücü için ilgi çekici uyum eğitim programları oluşturmasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

E-Öğrenim Sektörü Hakkında

eLearning Industry, eLearning profesyonellerine ilham vermesinin yanında sektöre özgü içerik sunan lider bir yayıncılık platformudur. Üst düzey bir e-Öğrenim firması olarak, kurumsal eğitim şirketlerini güçlendirmek ve büyümelerine yardımcı olmak için çok sayıda gelişmiş, çevrimiçi pazarlama çözümü sunar.